Rof elektwo-optik modulator 710nm LiNbO3 entansite modulator 10G

Deskripsyon kout:

Modilatè entansite LiNbO3 a lajman ki itilize nan sistèm kominikasyon optik gwo vitès, deteksyon lazè ak sistèm ROF paske nan pèfòmans byen elektwo-optik.Seri R-AM ki baze sou MZ pouse-rale estrikti ak konsepsyon X-koupe, gen karakteristik ki estab fizik ak chimik, ki ka aplike tou de nan eksperyans laboratwa ak sistèm endistriyèl.


Pwodwi detay

Rofea Optoelectronics ofri pwodwi optik ak fotonik Elektwo-optik modulateur

Tags pwodwi

Karakteristik

* Pèt ensèsyon ki ba
* Gwo Bandwidth
* Ba vòltaj mwatye vag
* Opsyon personnalisation

Modilatè elektwo-optik Modilatè elektwo-optik LiNbO3 modulatè entansite MZM modulatè Mach-Zehnder modulatè LiNbO3 modulatè Lityòm niobat modulatè

Aplikasyon

⚫ ROF sistèm yo
⚫ Distribisyon kle kwantik
⚫ Sistèm deteksyon lazè
⚫ Side-band modulation

Rof-AM Seri

Rof-AM-07

Rof-AM-08

Rof-AM-10

Rof-AM-13

  Rof-AM-15

Fonksyone longèdonn

780nm

850nm

1064nm

1310nm

1550nm

Bandwidth

10GHz

10GHz

10/20GHz

2.5GHz

50GHz

10GHz

20GHz

40GHz

Pèt Ensèsyon

<5dB

<5dB

5dB

    5dB

4dB

Rapò disparisyon @DC

20dB

20dB

20dB

20dB

20dB

VΠ @RF (1KHz)

<3V

<3V

<4V

<3.5V

6V

<5V

VΠ @Bias

3.5V

3.5V

<5V

<5V

<8V

<7V

Enfòmasyon sou lòd

Rof AM XX XXG XX XX XX
Kalite: AM---Modilatè entansite Longèdonn:

07---780nm
08---850nm

10---1060nm

13---1310nm

15---1550nm

Bandwidth:

10GHz

20GHz

40GHz

50GHz

 

Siveye PD:

PD---Ak PD
00 --- Pa gen PD

Kalite fib antre-soti: PP---PM/PM Konektè optik: FA---FC/APCFP---FC/PC

SP --- Personnalisation

R-AM-07-10G

Wavalength 710nm 10GHz modulator entansite

Paramèt

Senbòl

Min

Typ

Max

Inite

Paramèt optik
Fonksyone longèdonn

l

760

780

800

nm

Pèt ensèsyon

IL

 

4.5

5

dB

Pèt retou optik

ORL

   

-45

dB

Chanje rapò disparisyon @DC

ER@DC

20

23

 

dB

Fib optik

Antre

 

PM780fib (125/250μm)

pò pwodiksyon an

 

PM780fib (125/250μm)

Koòdone fib optik  

FC/PC、FC/APC Oswa personnalisation

Paramèt elektrik
Pleasant opere-3dB)

S21

10

12

 

GHz

Mwatye-vag vòltaj Vpi RF @1KHz

2.5

3

V

Patipri @1KHz

3

4

V

Pèt retou elektrik

S11

 

-12

-10

dB

Enpedans antre RF

ZRF

50

W

Patipri

ZBAY

1M

W

Koòdone elektrik  

SMA(f)

Kondisyon Limit yo

Paramèt

Senbòl

Inite

Min

Typ

Max

Antre pouvwa optik

Pnan, Max

dBm

20

Antre pouvwa RF

dBm

28

vòltaj patipri

Vbias

V

-15

15

Tanperati opere

Top

-10

60

Tanperati depo

Tst

-40

85

Imidite

RH

%

5

90

 

S21 Koub

pd-1

&S11 Koub

pd-2

S21 & s11 koub

Dyagram mekanik

pd-3

PORT

Senbòl

Remak

Nan

Pò opinyon optik

PM Fib (125μm/250μm)

Soti

Pò pwodiksyon optik

Opsyon PM ak SMF

RF

Pò D' RF

SMA(f)

Patipri

Pò kontwòl patipri

1,2 Patipri, 34-N/C


  • Previous:
  • Pwochen:

  • Rofea Optoelectronics ofri yon liy pwodwi komèsyal elektwo-optik modulators, faz modulators, modulator entansite, fotodetektè, sous limyè lazè, lazè DFB, anplifikatè optik, EDFA, lazè SLD, modulasyon QPSK, lazè batman kè, detektè limyè, fotodetektè balanse, chofè lazè. , Anplifikatè fib optik, mèt pouvwa optik, lazè bande, lazè reglabl, detektè optik, chofè dyod lazè, anplifikatè fib.Nou menm tou nou bay anpil modilatè patikilye pou personnalisation, tankou 1 * 4 etalaj faz modulateur, ultra-ba Vpi, ak ultra-segondè modulateur rapò disparisyon, prensipalman yo itilize nan inivèsite ak enstiti.
    Espere ke pwodwi nou yo pral itil ou menm ak rechèch ou an.

    Pwodwi ki gen rapò